Kapadokya Rehberi Ali Okan TOPUZ
Kapadokya Rehberi Ali Okan TOPUZ

Adım Ali Okan TOPUZ ve Kapadokya bölgesinde proefsyonel olarak resmi kokartlı turist rehberiyim.  İletişim sayfamızdaki bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.  Her türlü görüş ve önerileriniz  benim için değerlidir. Bu konularda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Neden Kokartlı Rehber Tercih Etmelisiniz ?

Bölgemizde kokartlı rehber tercih etmenin en önemli avantajı gezilerinizde doyurucu tarihi ve kültürel anlatımın  yanısıra Türsab tarafından yapılan denetimlerde sorun yaşamazsınız.

 

   

 


Gezileri acenta düzenlemiyor mu?

Gezilerimiz Türsab resmi acentası (Lisans No: A 9527)  tarafından gezileriniz sağlanacak olup sadece rehber talebinde de bulunabilirsiniz. Seyahat acentası size istemeniz durumunda araç tahsisi, otellerde indirimler, ücretsiz girişler ve daha uygun fiyatlı aktiviteler konusunda avantaj sağlayacaktır.

Kapadokya da kaç gün kalmalıyım ?

Kapadokya bölgesinde ortalama konaklama süresi 3 gündür. Bu ortalama süre olup bizim önerdiğimiz süre 5 gündür.  Bölgede özellikle gezilip görülmesi gereken yerler 3 kategoride yer alan turlar sayfasında belirtilmiştir. Bu turları yapmak 3 gün sürmektedir.

Turlar dan sonra mutlaka bölgede yapılması gereken aktivitelerin başında ise Balon Turları geliyor. ( Balon turları ile ilgili geniş bilgi Balon Turları sayfasında mevcuttur.)  Balon turlarının yanısıra Türk Geceleri Eğlenceleri, Sema Gösterileri, Atv Turları, Hamam Sefaları, At ile yapılan binicilik gezileri, Avanos'ta yapılan jet motorlu sürat tekneleri ile yine Avanos' ta Kızılırmak üzerinde yapılan Gondol Gezileri, Avanos El sanatları çarşıları gezileri,  Jeep ile yapılan safari turları bölgedeki aktivitelerdir.

Bu aktiviteleri sizler için kaliteli biçimde ayarlıyorum ve tur planınızı sorunsuz hale getiriyorum.

 

 

 


Acenta Bilgilerimiz: OKLEN TRAVEL Orta Mah. Atatürk (Camii Kebir) Cad. No:24/4 Avanos NEVŞEHİR
TÜRSAB NO: 10812 (Resmi Seyahat Acentasıyız)

Tur bilgilerini paylaşabilirsin.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

This function has been disabled for Kapadokya Rehberli Turlar.